Design Optyk Stary Browar Poznań Optometrysta

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
NiedzielaZamknięte
Paweł Burda
Paweł Burda
2023-07-17
Doradztwo, wykonanie i co najważniejsze same okulary na najwyższym poziomie. 👏🏻
Ela Partyka
Ela Partyka
2023-06-30
Bardzo duża oferta markowych okularów. Miła obsługa
Łukasz Jamros
Łukasz Jamros
2023-05-02
Bardzo przyjemny salon. Top marki i obsługa na wysokim poziomie. Chyba największy wybór Dity i Cartiera.
Elżbieta Poczekajczyk
Elżbieta Poczekajczyk
2023-04-28
To już moja druga wizyta w tym salonie i poraz kolejny obsługa na najwyższym poziomie. Pani cierpliwie i szczegółowo odpowiadała na każde moje pytanie . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ogromna wiedza i pomoc na każdym etapie procesu doboru okularów korekcyjnych. Bardzo duzy wybor oprawek. W 100% polecam i dziękuję za pomoc !
Szymi
Szymi
2023-04-25
Cały proces zakupu okularów z Tymi profesjonalistami gwarantuje 100% satysfakcji. Uprzejmi i mili pracownicy, pomocni. Pani Ewelina to Anioł nie człowiek. Polecam.
Tymon Zet.
Tymon Zet.
2023-04-25
Przemiła obsługa pomocna w każdym aspekcie. Polecam z czystym sumieniem.
Marzena Salawa
Marzena Salawa
2023-04-19
Polecam!
Karolina F
Karolina F
2023-04-19
Serdecznie polecam. Wybór oprawek top of the top. Jestem wieloletnią klientką i za każdym razem mogę liczyć na super obsługę, wybór oprawek (brandy naprawdę bardzo zdywersyfikowane i na światowym poziomie). Zamawiam zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne i to zawsze trafiony wybór.

Design Optyk w Poznaniu – najlepsze miejsce na zakup eleganckich okularów


Design Optyk
w Galerii Stary Browar w Poznaniu to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z funkcjonalnością. Ekskluzywny salon optyczny oferuje nie tylko bogaty wybór najnowszych kolekcji okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, ale także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oprawek i soczewek, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Po wejściu do salonu Design Optyk w Poznaniu przeniesiesz się w świat designerskich arcydzie ł- okularów, które nie tylko spełniają funkcję korekcyjną, ale również stanowią wyraz osobistego stylu i indywidualności. W Design Optyk znajdziesz przestrzeń, w której każdy detal – wykonanie opraw, wzór, kolor czy marka ma znaczenie.

Ekskluzywne marki okularów w salonie optycznym Design Optyk w Poznaniu


Salon oferuje szeroki wybór ekskluzywnych marek, począwszy od renomowanych domów mody po wyspecjalizowane manufaktury okularowe.
Dita, Cartier, Chanel, Gucci, Porche Design, Linda Farrow, Maybach czy Cazal. To tylko kilka z wielu marek okularów, które możesz przymierzyć w Design Optyk Poznań. Każdy model został starannie wyselekcjonowany z myślą o klientach poszukujących czegoś więcej niż tylko narzędzia do poprawy wzroku. Dlatego Design Optyk to miejsce dla tych, którzy cenią estetykę, jakość wykonania i nowoczesne podejście do mody.

Design Optyk w Galerii Stary Browar w Poznaniu to nie tylko salon optyczny, ale także miejsce, w którym sztuka, design i funkcjonalność tworzą harmonijne połączenie. To przestrzeń, w której każdy klient może poczuć się wyjątkowo i znaleźć coś, co doskonale odzwierciedli jego styl i osobowość. Dla tych, którzy cenią doskonałą jakość, oryginalne wzornictwo i perfekcyjne wykonanie okularów korekcyjnych czy okularów przeciwsłonecznych, Design Optyk staje się nie tylko miejscem zakupów, ale również inspiracją do eksploracji świata mody okularowej.

Profesjonalna opieka Twojego wzroku w Design Optyk Stary Browar Poznań


W
Design Optyk kładziemy duży nacisk na kompleksowe podejście do zdrowia Twojego wzroku. Dlatego też oprócz bogatego wyboru oprawek renomowanych marek, salon oferuje również profesjonalne badania wzroku, wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, jak skaner DNeye można precyzyjnie ocenić stan zdrowia oczu i dostosować odpowiednie soczewki korekcyjne.

Personel salonu składa się z doświadczonych optyków, którzy nie tylko posiadają głęboką wiedzę z zakresu zdrowia oczu, ale także śledzą najnowsze trendy w świecie mody okularowej. To właśnie styliści opraw okularowych gotowi są służyć pomocą w doborze idealnych oprawek, uwzględniając indywidualne preferencje, kształt twarzy i potrzeby wzrokowe klienta.

Dodatkowym atutem Design Optyk jest atmosfera panująca w salonie. Przyjazny personel, eleganckie wnętrze i ogromny wybór okularów najlepszych marek – John Dalia, Cazal, Maybach, Tom Ford czy Celine. To wszystko tworzy unikalny klimat, sprzyjający spokojnemu wyborowi idealnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Salon stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, co sprawia, że wizyta w Design Optyk w Poznaniu to nie tylko zakup, ale także cenne doświadczenie.

Scroll to Top