O Design Optyk - okulary, oprawki

Design optyk - salon optyczny

W branży optycznej jesteśmy od 1990 roku. Design Optyk to przede wszystkim ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywana przez lata wiedza przerodziła się w pasję, która nas napędza i każdego dnia sprawia, że podążamy za modą oraz panującymi trendami na całym świecie.

Indywidualne podejście do klienta w Design Optyk to nie tylko na profesjonalna sprzedaż opraw i szkieł, ale również oferowanie wiedzy, podniesienie świadomości Klienta i zaproponowanie szeregu rozwiązań jakie oferuje nowoczesna optyka.

W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1 000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Kierunek naszego Design’u wyznaczają największe modowe marki. Tu nie ma miejsca na nudę! Lubimy wyróżniać się z tłumu, jesteśmy pasjonatami, zarażamy miłością do mody. :)

Dlaczego akurat my?

Najnowsza technologia

W tym celu dokonaliśmy zakupu Skanera DNEye, który jest w stanie dzięki najnowszej technologii określić korekcję wzroku do jednej setnej dioptrii.

Badanie wzroku

Cenimy sobie dokładność i precyzję, dlatego pomiarów dokonują wykwalifikowani optometryści przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Oryginalna kolekcja

W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem.

Promocje i rabaty

Dodatkowo oferujemy szereg rabatów i promocji nie tylko w przypadku opraw, ale również szkieł. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów.

Raty 0 %

Dbając o finanse naszych klientów oferujemy również płatność w formie rat 0%.

Nasze salony

Scroll to Top