Design Optyk Wrocław Magnolia Optometrysta Okulary

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
NiedzielaZamknięte
Paweł Burda
Paweł Burda
2023-07-17
Doradztwo, wykonanie i co najważniejsze same okulary na najwyższym poziomie. 👏🏻
Ela Partyka
Ela Partyka
2023-06-30
Bardzo duża oferta markowych okularów. Miła obsługa
Łukasz Jamros
Łukasz Jamros
2023-05-02
Bardzo przyjemny salon. Top marki i obsługa na wysokim poziomie. Chyba największy wybór Dity i Cartiera.
Elżbieta Poczekajczyk
Elżbieta Poczekajczyk
2023-04-28
To już moja druga wizyta w tym salonie i poraz kolejny obsługa na najwyższym poziomie. Pani cierpliwie i szczegółowo odpowiadała na każde moje pytanie . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ogromna wiedza i pomoc na każdym etapie procesu doboru okularów korekcyjnych. Bardzo duzy wybor oprawek. W 100% polecam i dziękuję za pomoc !
Szymi
Szymi
2023-04-25
Cały proces zakupu okularów z Tymi profesjonalistami gwarantuje 100% satysfakcji. Uprzejmi i mili pracownicy, pomocni. Pani Ewelina to Anioł nie człowiek. Polecam.
Tymon Zet.
Tymon Zet.
2023-04-25
Przemiła obsługa pomocna w każdym aspekcie. Polecam z czystym sumieniem.
Marzena Salawa
Marzena Salawa
2023-04-19
Polecam!
Karolina F
Karolina F
2023-04-19
Serdecznie polecam. Wybór oprawek top of the top. Jestem wieloletnią klientką i za każdym razem mogę liczyć na super obsługę, wybór oprawek (brandy naprawdę bardzo zdywersyfikowane i na światowym poziomie). Zamawiam zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne i to zawsze trafiony wybór.

Unikalna kolekcja okularów w salonie Design Optyk Magnolia we Wrocławiu


Design Optyk
to miejsce, gdzie zdrowy wzrok spotyka się z elegancją, a każde spojrzenie zyskuje nową głębię. Nasz salon w galerii Magnolia we Wrocławiu to oaza dla wszystkich, którzy poszukują okularów zarówno funkcjonalnych, jak i o wysokim standardzie estetycznym. Tu, gdzie nowoczesność jest na wyciągnięcie ręki, oferujemy personalizowaną obsługę i produkty, które są synonimem jakości i designu.

Nasz
salon optyczny Design Optyk wyróżnia się na tle Wrocławia dzięki unikalnemu asortymentowi ekskluzywnych marek okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W każdym szczególe naszej oferty odzwierciedlone jest zamiłowanie do doskonałości. Od oprawek John DaliaDita, Chanel przez innowacyjne modele Porche Design, Celine po luksusowe kreacje Maybach czy Gucci – w Design Optyk w Magnolii każdy znajdzie coś dla siebie. 

Profesjonalne badanie wzroku w Design Optyk w Magnolii


Wizyta w
salonie Design Optyk w galerii Magnolia to gwarancja otrzymania profesjonalnej porady. Wykwalifikowani optycy, optometryści i styliści opraw okularowych pomogą dobrać idealne oprawki i soczewki, uwzględniając nie tylko kwestie estetyczne, ale również zdrowotne. Nowoczesne urządzenia pomiarowe jak skaner DNEye zapewniają precyzyjne wykrywanie wad wzroku i dopasowanie soczewek korekcyjnych, co czyni Design Optyk liderem w swojej branży.

Salon optyczny w galerii Magnolia
wyznacza nowe standardy w obsłudze klienta. Oferując personalizowane podejście, Design Optyk stawia na zadowolenie każdego klienta, który przekracza jego próg. Zarówno optycy jak i styliści opraw dbają o to, by zakup okularów był nie tylko satysfakcjonujący, ale również przyjemny.

Komfort życia dzięki okularom oferowanym w Design Optyk we Wrocławiu


Design Optyk w Magnolii we Wrocławiu
to nie tylko miejsce zakupu okularów, to inwestycja w swój wizerunek i komfort życia. W związku z tym salon stale aktualizuje swoją kolekcję, śledząc najnowsze trendy i innowacje w branży optycznej. Magnolia jest jednym z najbardziej tętniących życiem miejsc we Wrocławiu, a nasz salon optyczny Design Optyk to przyjazna przestrzeń, gdzie zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście.

Zrozumienie Twoich potrzeb i dostosowanie oferty to nasz priorytet. Stawiamy na edukację naszych klientów, udzielając wskazówek, jak dbać o wzrok, a także, w jaki sposób wybierać  okulary, by służyły przez lata.

Wybierając Design Optyk w galerii Magnolia, wybierasz miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a doświadczenie zakupowe jest tak samo ważne, jak jakość oferowanych produktów. To tutaj możesz doświadczyć optymalnego połączenia stylu i specjalistycznej wiedzy, które razem tworzą niepowtarzalny salon optyczny, jakim jest Design Optyk.

Scroll to Top