Cazal

Niemcy, rok 1975 – Cari Zalloni we współpracy z przedsiębiorcą Günterem Böttcherem tworzy markę CAZAL, która kilka lat później na zawsze zapisze się w historii mody!

W latach 80. XX wieku okulary CAZAL zdobyły serca środowisk Hip-Hopu i zdefiniowały ich styl. Wyjątkowe, niepowtarzalne wzornictwo wyprzedzające epokę zrewolucjonizowały podejście do dodatków modowych, jakim bez wątpienia są okulary. Niektóre projekty są kontynuowane do dziś w kolekcjach CAZAL Legends. To jest to, co od początku chciał osiągnąć C. Zalloni! Natchnął w swoje projekty ponadczasowość, aby nie ograniczały je ramy czasowe przejściowych trendów. Ten kto raz zakocha się oprawach CAZAL nie będzie chciał się już z nimi rozstać! Najwięksi miłośnicy marki nazywają ją pieszczotliwie „CAZZY” .

Jakość, precyzja, styl – niewątpliwe atuty każdego modelu okularów CAZAL. Wykonanie tych małych dzieł sztuki jest kontrolowane na wielu etapach tworzenia. Wykorzystane szlachetne materiały takie jak: tytan, złoto oraz najwyższej klasy acetat, świadczą o nadzwyczajnej jakości, jaką zespół przywiązuje do finalnego produktu. Oprócz wyglądu każdy model oferuje również szereg funkcji użytkowych i wspaniałą optykę. Niepowtarzalny charakter jest nieodłącznym elementem każdego fasonu!

Kult projektów C. Zalloniego trwa do dziś, a międzynarodowy zespół projektantów odzwierciedla ducha jego stylu w kolejnych kolekcjach.

 

Scroll to Top